Шановні гості!

Ми, колектив кафе Сафарі,  розуміємо, що останні новини і не визначеність щодо ситуації навколо COVID-19, можливо змусить вас переглянути ваші плани.

Ми постійно контролюємо ситуацію, включаючи будь-які  обмеження пересування в період карантину, усі наші співробітники щоденно проходять медогляд і замір температури, на кожному робочому місці стоять  як і завжди санітайзери.

Наш головній пріоритет здоров`я та безпека кожної людини. Ми постійно рекомендуємо нашим гостям та відвідувачам скрізь дотримуватися вказівок відповідних органів щодо охорони здоров`я.

Ми не можемо приймати своїх гостей у залі тому ми не можемо залишити вас без улюблених страв і ми продовжуємо годувати за допомогою доставки. У нас працює послуга кухар або офіціант додому для обслуговування невеликих свят ( до 6 осіб). Вартість послуги становить 100 грн за годину + таксі.

Наразі ми реєструємо безпрецедентну кількість дзвінків  та замовлень до нас. Ми приносимо вибачення нашим клієнтам за можливий тривалий час очікування.

Також кафе Сафарі пропонує нову послугу безконтактна доставка. Сплачуєте ваше замовлення у Приват 24 та отримуйте смаколики без контакту з нашим кур’єром, ми залишимо ваш пакунок біля вхідних дверей.

До 3.04.2020 наша служба доставки працює до 22:00

ОК
Акції 108 переглядів

Виїзний кейтеринг: будь-де, будь-коли!

Необхідно організувати захід або вечірку на виїзді, але не хочете ламати голову де купити продукти і хто їх буде готувати?

Завдяки нашому кейтерингу Вам не доведеться витрачати сили і час на складання меню, приготування страв, а також думати над тим як доставити все на місце проведення. Все це організовує команда нашого кафе «Safari»!


Виїзний кейтеринг призначений для ресторанного обслуговування в будь-якому зручному для вас місці і з будь-якого приводу! Корпоративні заходи, кава-брейки, банкети, фуршети, дні народження, дитячі свята - з нашим кафе все пройде на вищому рівні.
Пропонуємо великий асортимент гарячих і холодних закусок, оригінальних десертів і напоїв. Ми допоможемо Вам створити всі умови для легкої і невимушеної атмосфери, що надихає на відпочинок і спілкування.

Поспішайте замовити організацію заходу прямо зараз!