Шановні гості!

Ми, колектив кафе Сафарі,  розуміємо, що останні новини і не визначеність щодо ситуації навколо COVID-19, можливо змусить вас переглянути ваші плани.

Ми постійно контролюємо ситуацію, включаючи будь-які  обмеження пересування в період карантину, усі наші співробітники щоденно проходять медогляд і замір температури, на кожному робочому місці стоять  як і завжди санітайзери.

Наш головній пріоритет здоров`я та безпека кожної людини. Ми постійно рекомендуємо нашим гостям та відвідувачам скрізь дотримуватися вказівок відповідних органів щодо охорони здоров`я.

Ми не можемо приймати своїх гостей у залі тому ми не можемо залишити вас без улюблених страв і ми продовжуємо годувати за допомогою доставки. У нас працює послуга кухар або офіціант додому для обслуговування невеликих свят ( до 6 осіб). Вартість послуги становить 100 грн за годину + таксі.

Наразі ми реєструємо безпрецедентну кількість дзвінків  та замовлень до нас. Ми приносимо вибачення нашим клієнтам за можливий тривалий час очікування.

Також кафе Сафарі пропонує нову послугу безконтактна доставка. Сплачуєте ваше замовлення у Приват 24 та отримуйте смаколики без контакту з нашим кур’єром, ми залишимо ваш пакунок біля вхідних дверей.

До 3.04.2020 наша служба доставки працює до 22:00

ОК
Акції 178 переглядів

Замовляй. Забирай сам. Отримуй знижку 20%

Відмінна можливість отримати улюблені страви за доступною ціною.
 
Тепер на кожне замовлення самовиносу поширюється знижка в 20%!
 
Механізм дії акції простий:
Ви телефонуєте в нашу службу доставки, робите замовлення та говорите оператору про самовивіз. 
Якщо ви оформлюєте замовлення на сайті або у мобільному додатку, то в коментарях вказуєте слово "САМОВИВІЗ"
І отримуєте страви зі знижкою в 20%!
 
ВИНЯТКИ:
Акційна пропозиція не підсумовується з іншими акціями та знижками.
Акція не діє у святкові дні.